West Midlands Round Two Draw 2016


Second Round - Saturday 12th November 2016 - Please note venues and warm up times

PREMIER DIVISION
  PREMIER DIVISION
Gala 1 - Hucknall Leisure Cente
Gala 2 - Queens Leisure Centre
Warm Up 6.00pm - Start 6.30pm
Warm Up 6.00pm - Start 6.30pm
1 Radford - HOSTS 1 Leamington Spa
2 Blythe Barracudas A
2 Halesowen
3 Braunstone A
3 Worcester
4 Stourbridge A 4 City of Derby A - HOSTS
5 Leicester Sharks A 5 Northgate
6 Chase 6 Redditch
     
PREMIER DIVISION   PREMIER DIVISION
Gala 3 - Pingles Leisure Centre
Gala 4 - Abbey Stadium SC
Warm Up 6.00pm - Start 6.30pm Warm Up 6.00pm - Start 6.30pm
1 Bilston
1 Boldmere B - HOSTS
2 Boldmere A 2 Abingdon
3 City of Coventry - HOSTS
3 Bicester Blue Fins
4 City of Hereford
4 Hinckley
5 Long Eaton A 5 Wolverhampto
6 Sutton in Ashfield 6  
     
DIVISION TWO   DIVISION TWO
Gala 1 - Stafford Leisure Centre
Gala 2 - Tiddenfoot Leisure Centre
Warm Up 6.00pm - Start 6.30pm Warm Up 6.00pm - Start 6.30pm
1 Shrewsbury 1 Wyre Forest A
2 City of Derby B
2 Leighton Buzzard - HOSTS
3 Belper Marlin - HOSTS
3 Arnold
4 Wantage White Horse 4 Pershore
5 City of Coventry B 5 Derby Phoenix
6 Cheltenham 6 Witney & District
     
DIVISION TWO   DIVISION TWO
Gala 3 - Queen's Diamond Jubilee Centre
Gala 4 -  Bramcote Leisure Centre
Warm Up 6.00pm - Start 6.30pm Warm Up 6.00pm - Start 6.30pm
1 Warley Wasps
1 Swadlincote
2 Rugby - HOSTS
2 Kingsbury Aquarius
3 Stratford Sharks 3 Mansfield - HOSTS
4 Orion 4 Oldbury
5 Leicester Sharks B 5 Etwall Eagles
6 Coalville
6  
     
DIVISION THREE WEST
  DIVISION THREE WEST
Gala 1 - Newbold Leisure Centre
Gala 2 - Cheslyn Hay Leisure Centre
Warm Up 6.00pm - Start 6.30pm Warm Up 6.00pm - Start 6.30pm
1 Blythe Barracudas B
1 Fox Hollies - HOSTS
2 Cheadle 2 Bromsgrove
3 Solihull A - HOSTS 3 Droitwich
4 Ledbury & District 4 Haden Hill
5 Stourbridge B
5 Ludlow
6   6  
     
DIVISION THREE WEST
  DIVISION THREE EAST
Gala 3 - The Snowdome
Gala 1 - Daventry Leisure Centre
Warm Up 6.00pm - Start 6.30pm Warm Up 6.00pm - Start 6.30pm
1 Tamworth - HOSTS 1 Worksop Dolphins
2 Telford Aqua
2 Rykneld
3 Perry Beeches B
3 Flitwick Dolphins
4 Burntwood
4 Dunstable
5 Camphill Edwardians B 5 Dronfield Dolphins
6   6 Daventry Dolphins - HOSTS
     
DIVISION THREE EAST
                  
Gala  2 - Harborough Leisure Centre
Warm Up 6.00pm - Start 6.30pm
1 Ilkeston
2 Falcon
3 Lichfield
4 Market Harborough - HOSTS
5 Braunstone B
6 Long Eaton B
   

 
top