South Round Two Draw - 2016


Round Two - Saturday 12th November 2016 (Each team is allocated a warm up and competition lane)

PREMIER DIVISION   PREMIER DIVISION
Gala 1 - Waterlooville LC, Waterlooville
Gala 2 - Pool in the Park, Woking
WU 6.30pm - Start 7.00pm
WU 6.20pm - Start 6.50pm
Lane 4 Guildford City A
Lane 3 Thanet A
Lane 5 Sevenoaks A Lane 4 Wycombe District A
Lane 3 RTW Monson Lane 2 Winchester City Penguins
Lane 6 Beckenham A
Lane 5 Woking - HOSTS
Lane 2 Havant & Waterlooville - HOSTS Lane 1 Rushmoor Royals
Lane 7 Amersham
Lane 6 Brighton
     
PREMIER DIVISION   DIVISION ONE WEST
Gala 3 - The Spa, Beckenham
Gala 1 - The Spectrum, Guildford
WU 6.00pm - Start 6.30pm
WU 6.00 pm - Start 6.30pm
Lane 4 City of Oxford Lane 4 Bracknell & Wokingham A
Lane 5 Guildford City B
Lane 5 Windsor
Lane 3 Bromley A - HOSTS Lane 3
Maxwell
Lane 6 Portsmouth Northsea A
Lane 6 Guildford City C - HOSTS
Lane 2 Staines A Lane 2 Didcot Barramundi
Lane 7 Reading Lane 7 Chalfont Otters
     
DIVISION ONE WEST   DIVISION ONE WEST
Gala 2 - The Triangle, Burgess Hill
Gala 3 - Magnet LC, Maidenhead
WU 6.30pm - Start 7.00pm
WU 6.50pm - Start 7.20pm
Lane 4 Mid Sussex Marlins Lane 4 Maidenhead Marlins
Lane 5 Leatherhead Lane 5 Fareham Nomads
Time Trial Walker Tigers Lane 3 Kingston Royals
Lane 3 Dorking - HOSTS
Lane 6 Wycombe District B
Lane 6 Epsom & District Lane 2 Alton & District
Lane 2 Bracknell & Wokingham B
Lane 7 Newbury - HOSTS
       
DIVISION ONE EAST   DIVISION ONE EAST
Gala 1 - K2 Leisure Centre, Crawley
Gala 2 - Pavillions in the Park, Horsham
WU 6.15pm - Start 6.45pm
WU 6.30pm - Start 7.00pm
Lane 4 Crawley - HOSTS Lane 4 Atlantis - HOSTS
Lane 5 Sevenoaks B Lane 5 Chelmsford
Lane 3 Maidstone Lane 3 Croydon Amphibians
Lane 6 Bromley B Lane 6 East Grinstead
Lane 2 Erith & District
Lane 2 City of Canterbury
Lane 7 Redhill & Reigate Lane 7 Orpington Ojays
     
DIVISION ONE EAST   DIVISION TWO WEST
Gala 3 - Hartsdown LC, Margate
Gala 1 - The Quays, Southampton
WU 5.00pm - Start 5.30pm
WU 6.00pm - Start 6.30pm
Lane 3 Sutton & Cheam Lane 4 Farnham
Lane 4 Hastings Seagull Lane 5 Worthing - HOSTS
Lane 2 Black Lion
Lane 3 Littlehampton
Lane 5 Thanet B - HOSTS Lane 6 West Wight
Lane 1 South Croydon Lane 2 Staines B
Lane 6 Beacon Lane 7 Eastleigh
     
DIVISION TWO WEST   DIVISION TWO WEST
Gala 2 - Mountbatten LC, Portsmouth
Gala 3 - Wycombe LC, High Wycombe
WU 6.30pm - Start 7.00pm
WU 5.00pm - Start 5.30pm
Lane 4 Basingstoke Bluefins
Lane 4 Tilehurst
Lane 5 Rushmoor Royals B Lane 5 Portsmouth Northsea B
Lane 3 Hart
Lane 3 Chesham
Lane 6 Godalming Lane 6 Wycombe District C - HOSTS
Lane 2 Chichester Cormorants - HOSTS Lane 2 Andover
    Lane 7 Wey Valley
     
DIVISION TWO EAST    DIVISION TWO EAST
Gala 2 - Crook Log LC, Bexley
Gala 2 - Medway Park, Gillingham
WU 5.30 pm - Start 6.00pm
WU 2.30 pm - Start 3.00pm
Lane 4 Shepway A
Lane 3 Dover
Lane 5 Ashford Town Lane 4 Beckenham B
Lane 3 Thanet C Lane 2 Dartford & District
Lane 6 Edenbridge Piranhas Lane 5 Tonbridge
Lane 2 White Oak Lane 1 Larkfield
Lane 7 Shepway B Lane 6 Beachfield - HOSTS
Lane 1 Herne Bay - HOSTS    
 
top